Dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rolnego

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Operacja pt. Rozwój działalności gospodarczej WOD KLIK Ludwik Para w zakresie usług serwisowych urządzeń wodno-kanalizacyjnych mająca na celu Rozwój działalności gospodarczej WOD KLIK Ludwik Para poprzez zakup innowacyjnej oczyszczarki kabinowej oraz wzrost zatrudnienia o jeden etat współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: PODDZIAŁANIE 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 w zakresie: Rozwijanie działalności gospodarczej Planowane wyniki operacji: Rozwój działalności gospodarczej WOD KLIK Ludwik Para poprzez zakup innowacyjnej oczyszczarki kabinowej oraz wzrost zatrudnienia o jeden etat.

Oczyszczanie elementów metalowych do 500kg – nowość na naszym terenie!

Firma WOD KLIK Ludwik Para w Lubzinie oferuje usługę oczyszczania elementów metalowych o różnym kształcie i masie do 500 kg w oczyszczarce kabinowej KPC o wym. 150 x 150 prod. TEPARK przy pomocy śrutu staliwnego łamanego (GH50).

Przykładowe metalowe elementy, które oczyścimy:

części do pomp (wodnych, głębinowych, ściekowych),

stoliki, donice,

felgi i części samochodowe (nie zaolejone),

stojaki,

części rowerowe i motocyklowe typu ramy, zbiorniki paliwowe, błotniki,

zbiorniki,

i wiele innych.

Nie czyścimy elementów zaolejonych.

Dane techniczne oczyszczarki, które pomogą Państwu dobrać parametry elementów do oczyszczania:

pojemność kabiny oczyszczającej: 40l,

średnica stołu: 130cm,

nośność stołu: do 500kg.

OPIS USŁUGI OCZYSZCZANIA / ŚRUTOWANIA:

usługa oczyszczania zwana też piaskowaniem bądź śrutowaniem obejmuje wstępne czyszczenie elementu, jest jednym ze sposobów przygotowania elementów do malowania. Metoda ta wykorzystywana jest w przypadku konieczności odnowienia elementu i polega na usunięciu starych powłok malarskich bądź korozji. Oczyszczanie w oczyszczarce kabinowej umożliwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc typu rogi, zakrzywienia.

Wycena kosztów oczyszczania zawsze jest BEZPŁATNA, ostateczna cena jest ustalana indywidualnie.

Na życzenie Klienta zrealizujemy usługę wysyłkowo bądź za niewielką dopłatą zapewnimy własny transport na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego i dębickiego.

Ponadto na życzenie Klienta sporządzimy dokumentację zdjęciową przed i po wykonaniu usługi.

Zainteresowanych zapraszamy do współpracy i kontaktu telefonicznego bądź poprzez e-mail.