O FIRMIE

Firma WOD KLIK Ludwik Para została założona w styczniu 1991 roku.
Pierwszymi artykułami oferowanymi Klientom w przydomowym garażu były wodomierze ówczesnego polskiego producenta, fabryki METRON w Toruniu.
Z czasem rozszerzyliśmy ofertę o czasomierze wprowadzając do sprzedaży zegary ścienne i zegary stojące (produkcji METRON, importowane), budziki – głównie produkcji łódzkiej fabryki MERA-POLTIK, zegary z mosiądzu, zegarki naręczne, a także stacje pogody.

Z biegiem czasu zmieniliśmy lokal i poszerzyliśmy ofertę o nowy asortyment z branży wodno – kanalizacyjnej. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, by dostosowywać naszą ofertę do potrzeb Klientów i zmieniającego się rynku.

Aktualnie podstawowymi profilami naszej działalności jest sprzedaż artykułów wodno-kanalizacyjnych i części zamiennych do pomp oraz usługi w zakresie serwisu pomp. Od lipca 2020 roku oferujemy Klientom oczyszczanie elementów metalowych w oczyszczarce kabinowej.

Naszym Klientom oferujemy:

sprzedaż armatury wodociągowej (hydranty, zasuwy, zawory żeliwne, wodomierze, reduktory ciśnienia wody, nawiertki przyłączeniowe, armaturę naprawczą, etc.)

sprzedaż kanalizacji (rury i kształtki, studzienki, włazy, przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków, separatory, etc.)

sprzedaż pomp (głębinowe, hydroforowe, obiegowe, do wody pitnej, do ścieków, mieszadła do oczyszczalni, etc.)

sprzedaż części do pomp, np. wirniki (oryginalne i zamienniki)

usługę serwisową pomp (do wody pitnej, do ścieków, mieszadła do ścieków, hydroforowe, głębinowe)

usługę oczyszczania elementów metalowych (części do pomp, stoliki, donice, felgi i części samochodowe nie zaolejone, stojaki, zbiorniki, części rowerowe i motocyklowe typu ramy, zbiorniki paliwowe, błotniki, etc.)

Kierując się naszą dewizą, którą od początku działalności jest SOLIDNOŚĆ I UCZCIWOŚĆ W BIZNESIE do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i uczciwie, dlatego:

bezpłatnie wyceniamy koszty usług serwisowych pomp i oczyszczania elementów metalowych,

ostateczna cena usługi ustalana jest indywidualnie,

realizujemy usługi wysyłkowo bądź za niewielką dopłatą zapewnimy własny transport na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego i dębickiego (na życzenie Klienta),

sporządzamy dokumentację zdjęciową przed i po wykonaniu usługi (na życzenie Klienta)

Jesteśmy autoryzowanym serwisem pomp Producentów
MEPROZET Brzeg i METALCHEM Warszawa

SOLIDNOŚĆ I UCZCIWOŚĆ W BIZNESIE od 1991 roku

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Operacja pt. Rozwój działalności gospodarczej WOD KLIK Ludwik Para w zakresie usług serwisowych urządzeń wodno-kanalizacyjnych mająca na celu Rozwój działalności gospodarczej WOD KLIK Ludwik Para poprzez zakup innowacyjnej oczyszczarki kabinowej oraz wzrost zatrudnienia o jeden etat współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: PODDZIAŁANIE 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 w zakresie: Rozwijanie działalności gospodarczej Planowane wyniki operacji: Rozwój działalności gospodarczej WOD KLIK Ludwik Para poprzez zakup innowacyjnej oczyszczarki kabinowej oraz wzrost zatrudnienia o jeden etat.